Життя підприємства

Головним надбанням нашого підприємства є його трудовий колектив, а трудові династії по праву вважаються гордістю і найкращим прикладом стабільної роботи підприємства.

Немає ціннішої спадщини, ніж передача з покоління в покоління любові до своєї роботи, до справи якій служиш, до свого міста і бажанням працювати для нього. Члени однієї родини, які пов’язані родинними узами працюють так, щоб не зганьбити честь прізвища.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Я хотіла б Вас познайомити з однією з династій — це сім’я Шкурко: батько — Шкурко Григорій Олексійович, мама — Шкурко Надія Сергіївна та їх три сини — Микола, Сергій і Олександр. Батько працює на підприємстві 43 роки, мама пропрацювала 34 роки — зараз на заслуженому відпочинку, старший син Микола працює вже 27 років, а близнюки Сергій та Олексндр по 23 роки кожен. Стаж роботи всієї родини складає 150 років. Династія Шкурко працьовита, вони всі фахівці своєї справи і стабільно працюють для забезпечення перевезення пасажирів нашого міста.

У нас на підприємстві проводиться конкурс «Кращий водій», підсумки якого підводяться щомісяця і переможці конкурсу — гордість нашого підприємства. Так, у 2014 році переможцями стали 33 водія трамвая і 6 водіїв тролейбуса, деякі з них були переможцями по 3-4 рази за рік: це водії трамвая: Мельниченко Світлана, Кажук Микола, Якимишина Надія, Білоусова Ольга; водії тролейбуса — Пастушенко Михайло, Прядчік Марія, Довгошея Євдокія, Дедушева Марина, Коноваленко Катерина.

Щорічно третьої неділі березня місяця відзначається День працівників Житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, до цього дня на підприємстві оновлюється Дошка Пошани, куди заносяться кращі працівники підприємства, нагороджуються грамотами облдержадміністрації, обласної ради, грамотами Міського голови.